П`ятниця, 2018-11-16
Меню сайту
Наше опитування
Чи вважаєте ви ЗНО реальним шансом вступу в ВНЗ?
Всего ответов: 228
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Урок-конференція на тему творчості Стівена Кінга
3:24 PM
Урок-конференція на тему творчості Стівена Кінга

У Теребовлянській спеціалізованій школі-ліцей відбувся відкритий урок із зарубіжної літератури, з моєї ініціативи та інших учнів ІІ ліцейного класу. Цей захід був присвячений 70 - річчю Стівена Кінга. Ми мали на меті донести всім присутнім , що цей надзвичайно популярний письменник пише не лише жахи , а й філософські твори.

Учениця ІІ ліцейного класу
Людмила Кавулич

Враження від проведеного заходу наших учнів і гостей :

"Конференція на тему творчості Стівена Кінга, яка була проведена у п'ятницю, була для мене з одного боку приємною бесідою, а з іншого напруженим діалогом, в якому з повагою один до одного сторони доводили свою правоту.У кожного з присутніх була можливість висловити свою думку, також були продемонстровані відео ролики що підтримували сказане і такі речі як факти з біографії Кінга були належно підготовані до викладу.Мене трохи тривожило те, що де хто сприймав Стівена Кінга як автора одного жанру - жахів, який був не по душі вчителям, як представникам старшого покоління пропускаючи те, що він писав і захоплюючі детективи і прекрасні драми, тому я не втратив шансу висловитись на рахунок цього.Також по його творам були зняті такі шедевральні фільми, як "Втеча з Шоушенка" та "Зелена миля". На завершення скажу, що мені дуже сподобалось це дійство і той обмін думками між вчителями та учнями, декого навіть вдалось зацікавити творчістю письменника."

Учень ІІ ліцейного класу
Ухач Матвій


"...відбувся незвичайний урок із зарубіжної літератури на тему :"Зустріч на алеї зірок"(до дня народження Стівена Кінга).
Вчитель зуміла допомогти учням "розкритися",показати свої переживання,своє розуміння,які виникають під час читання творів С.Кінга. Адже це американський письменник,який пише жахи,фантастику і не всі його розуміють.
Діти,читаючи твори цього письменника,вбачають глибокий філософський зміст,а дорослі - тільки негативне. На урок була запрошена Мері ,волонтер з Америки,яка розповіла, що твори С.Кінга читають в її країні люди різного покоління ,в тому числі, її батьки.
І ми дорослі не можемо забороняти читати те,що їм подобається.А для того,щоб зрозуміти їх нам потрібно читати з ними твори і вчити вибирати тільки позитивне.
Психологічна взаємодія з дітьми,логічність - все це допомагає не лише контролювати процес навчання,а й виховувати справжнього думаючого читача,знавця літератури та просто Людини.
Я дякую Савончак Р. Г. За такий цікавий урок.
P.s : твори С.Кінга я обов'язково прочитаю,щоб краще розуміти свою дитину."

Вчитель
Микулинецької опорної
загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
Гараніна С.Т

"Цієї п'ятниці,я мала можливість побувати в Теребовлянській школі-ліцей на незвичайному уроці із зарубіжної літератури,який проводила Савончак Р. Г. з учнями 11 класу. Це не тільки мої однолітки, але й однодумці - кінгомани,адже урок був присвячений до дня народження С. Кінга.
Ми презентували книги "Воно" , "Під куполом" , "Кладовище домашніх тварин" та інші, розповідали цікаві факти із життя письменника. Хотіли показати , що твори не тільки про жахи , а вони щей несуть глибокий філософський світ. Кожен автор має свій стиль написання , і кожний по-своєму показує ту чи іншу проблему.
Не прочитавши книги ми не маємо права судити її.
Ми дуже дякуємо Руслані Григорівній і всім вчителям,які після такої зустрічі зацікавилися творчістю С.Кінга.

Учениця 11 класу
Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІст.
Гараніна Марта

"Це був урок позакласного читання, оскільки ми обговорювали твори зарубіжного автора, який не входить в шкільну програму. Ця маленька конференція була присвячена сімдесятиріччю всесвітньовідомого Короля жахів – Стівена Кінга.
Особисто я, ніколи не читала жахів, оскільки, дуже сильно цього боюся. Я вважала, що коли я, подивившись лише трейлер фільму, вже боюсь вийти з дому, то після прочитання книги, навіть не вилізу з-під ковдри. Однак, готуючись до відкритого уроку, вияснилось, що твори Кінга не читало тільки троє учнів у класі, в тому числі і я. Тож, я взялася вирішувати цю проблему, взявши до рук його оповідання і давши шанс Стівену Кінгу переконати мене в геніальності його творів. Мушу визнати, що для мене, письменник зовсім не Король жахів, адже він передає надзвичайно глибоку філософію, просто використовуючи при цьому страшненький зміст.
Відкритий урок мені дуже сподобався, я дізналася багато нового і зрозуміла, якщо я і не стану палкою шанувальницею Стівена Кінга, то деякі його твори – обов'язково прочитаю.
На нашій міні-конференції, було близько двадцяти вчителів. Це було цікаво, адже у кожного вчителя була своя думка. Я була вражена, наскільки світогляд старших людей відрізняється від нашого. Я не розумію, чому вони бачать лише жахи, в той час коли мої однолітки читають між рядками великими літерами безліч загальнолюдських проблем над якими слід задумуватись і вирішувати їх. Так, я згідна, що екранізація творів Стівена Кінга – це, справді, жахи, це – кров, смерть, страх і таке інше, однак, його книги, справді, змушують думати про світ навколо. Для мене дивно чому діти бачать у книзі дружбу, кохання, екологічні проблеми, які боряться зі злом, в той час як дорослі звертають увагу лише на жахи, зовсім не проникаючи у книгу. Хоча, якщо подумати, то мало би бути навпаки, адже це діти, зазвичай, бояться – вбивств, страшних клоунів, багато крові і монстрів під ліжком.
Наш урок не мав на меті переконати всіх присутніх в тому, що потрібно читати Стівена Кінга. Ми, просто, хотіли розказати про нього і пояснити чому ми його читаємо. Було приємно, що думка деяких вчителів змінилася і вони нас зрозуміли. Проте, якщо бути відвертою, то засудження, різні звинувачення, і категоричне не сприйняття творів Стівена Кінга, деяких людей, які не прочитали жодного його твору, було не дуже приємним. Одна з наших гостей, одинадцятикласниця Марта, сказала: «Ніхто не має права осуджувати твір, якщо він його не прочитав». Я вважаю, це чудові слова, могли би бути темою нашого відкритого уроку."

Учениця ІІ ліцейного класу
Курдила Анастасія

"Стівен Кінг - дивовижний письменник і людина. Його загадковість проникає в саму душу, і перегортаючи сторінку книги ти ніби перегортаєш нову сторінку свого життя.
Саме такі думки були в учасників семінару із Зарубіжної літератури, присвяченому творчості видатного володаря жахів С. Кінга. Я дуже радий що мав можливість бути безпосереднім учасником цього заходу адже це велика честь, сидіти з людьми які розуміють тебе і творчість людини якою ти захоплюєшся. Особисто мені сподобався формат нашої дискусії де всі могли висловити свою суб'єктивну думку. Звичайно, були неузгодження та все ж до кінця бесіди ми дійшли одного висновку: читати потрібно, і з будь якого твору можна взяти щось хороше та погане. Я досі під враженням від даного дійства, особливу подякую хочу висловити організаторам, Кавулич Людмилі, та Руслані Григорівній."

Учень І ліцейного класу
Архитко Петро

"Сьогоднішній відкритий урок на диво пройшов дуже добре. Спершу, я сумнівалась, що хтось із вчителів зрозуміє, що ми хочемо донести до них, пояснити, переконати в тому, що є багато позитиву в його творах: Стівен Кінг не просто пише жахи, це всього лиш обкладинка його творчості, а ще й піднімає актуальні питання і проблеми, які є в нашому світі… Але пізніше, я зрозуміла, що все ж таки нас зрозуміли правильно та підтримали, хоч і не всі. Велике дякую всім хто прийшов і вислухав нас."

Учениця ІІ ліцейного класу
Біднюк Юля

"Я дуже задоволена нашим відкритим уроком. Особливо цікаво було почути думку волонтера з корпусу Миру міс Мері Оффитт-Рейгин, яка розповіла нам багато цікавого про ставлення американців до такого жанру творів та, особливо, її батьків, які теж з задоволенням читають Стівена Кінга. Особливо приємною була новина про те, що я буду перекладачем міс Мері. Я сподіваюсь, що мені вдалось передати всі думки та емоції міс Мері."

Учениця ІІ ліцейного класу
Коломієць Ольга

"Стівен Кінг - неординарна особистість з цікавим і водночас важким життя, що й зробило відбиток у його творчості. Лише вчора відбувся урок зарубіжної літератури присвячений саме йому. Але я й досі під враженням. Присутніх було багато, було й багато різних думок. напружена спершу обстановка, перетворилася на щиру і відверту дискусію, що мені дуже сподобалося. Ми кожен висловили свої враження про прочитану книгу Стівена Кінга. Мені дуже сподобалася позиція Люди, яка прочитала багато романів Кінга і є організатором цього уроку. Я зрозуміла, що неварто робити висновки, не знаючи ситуації, як з людьми, так і з літературою. Я вдячна організаторам уроку Кавулич Люді і Руслані Григорівні за такі щирі емоції і стільки повчальної інформації."

Учениця ІІ ліцейного класу
Серкіз Анастасія

Переглядів: 231 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання
  • ЗНО онлайн
  • Освіта в Україні
  • Український Центр оцінювання
  • Відділ освіти ТРДА
  • ТОКІППО
  • Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Copyright MyCorp © 2018
    Створити безкоштовний сайт на uCoz