Понеділок, 2017-11-20
Меню сайту
Наше опитування
Всего ответов:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

НАШІ ПЕРЕМОГИ

 

І. В ІІетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

- географія:      Грод О. – ІІІ місце

 

- хімія :              Лазорчик Д – І місце

 

 - українська мова

і   література:                              Федорчук Х.- І місце

Лазорчик Д. – ІІ місце

Лемішка Д. -  ІІІ місце

Курдило А.- ІІІ місце

Галабайда Ю.- ІІІ місце

                                                       Бойчук У. – ІІІ місце

 

  • фізика: Лазорчик Д. – І місце

                   Щепанська І. – ІІІ місце

 

  • екологія: Зайшла М. – ІІІ місце

 

  • англійська мова:  Ямелинець А. – І місце

 

                                    Федорчук Х.- ІІІ місце

                                   Рудь Я. – ІІІ місце

 

  • правознавство:  Швед С. – ІІ місце

 

  • історія :         Кавулич Л. – ІІ місце

 

                             Ковальський П. – ІІІ місце

                             Ямелинець А. –ІІІ місце

 

  • математикаЛазорчик Д. – І місце

                                      Луцків А. – ІІІ місце

                                       Курдила А. – ІІІ місце

 

 

 

ІІ . В предметних конкурсах:

1.ВІІ етапіXVІ  Міжнародного конкурсу  з української мови  імені Петра Яцика

                                        Лазорчик Д. – І місце

                                        Федорчук Х. – І місце

                                        Галабайда Ю. – ІІ місце

                                        Ямелинець С. – ІІІ місце

                                       Лакома І. -   ІІІ місце

                                        Кавулич Л. – ІІІ місце

 

   2. В ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

 

Ямелинець А. – І місце

Малишева Я. – ІІ місце

Лакома Д.- ІІ місце

Кавулич Л. – ІІ місце

Щепанська І. – ІІІ місце

Бойчук У. – ІІІ місце

 

3. В мистецьких конкурсах:

 

фестиваль «Свята Покрова»: - (твори образотворчого мистецтва) – Репко І. – ІІІ місце

                                                 - (патріотична пісня) – ансамбль - Бойчук У., Ничик В.,  

                                Самець О., Федорчук Х., Чайковська Р., Щепанська С.   -  ІІ місце.   

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Корисні посилання
  • ЗНО онлайн
  • Освіта в Україні
  • Український Центр оцінювання
  • Відділ освіти ТРДА
  • ТОКІППО
  • Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Copyright MyCorp © 2017
    Створити безкоштовний сайт на uCoz